Pracownia metamorfozy teatralno filmowej make-up Astre

Edward Muizenyk – bioenerogoterapia

Edward Muizenyk
Pochodzi z Łotwy, a od 30 lat mieszka w Polsce. Jest wybitnym uzdrowicielem, dyplomowanym bioenergosugestologiem wyższej kategorii. Uzdrawia za pomocą niespotykanie mocnego pola energii. Wypracował własny sposób diagnozowania, oparty na widzeniu chorych narządów w trakcie skanowania ich trzecim okiem ( operacja bez skalpela) Uruchamia u badanego jego własne trzecie oko, dzięki któremu człowiek widzi swoje chore miejsca. Pacjent obserwuje proces zdrowienia swoich organów przez światło energii uzdrawiającej.
Za pomocą sugestii, z wielką łatwością, bez żadnego wysiłku woli, uwalnia z nałogów: palenia , otyłości, depresji, jednocześnie programując na sukces. Po seansie następuje trwała poprawa nastroju oraz przypływ wiary we własne siły.
Skutecznie uwalnia ludzi ze schorzeń kręgosłupa i aparatu kostno-stawowego za pomocą miękkiej, bezpiecznej manualnej terapii i terapii czaszkowo-krzyżowej.
Kontynuuje dar uzdrawiania przekazany mu przez Babcię, która była słynną na Łotwie znachorką.
W postawieniu prawidłowej diagnozy. Terapeuta może pomóc w sytuacjach gdy pacjent mimo rozlicznych badań, analiz doświadcza stanów bólowych i złego samopoczucia, a ma trudności z ustaleniem co mu dolega.

Uzdrowiciel pomaga w

Pozbyciu się nałogu palenia, nadmiernego jedzenia, poradzenia sobie z innymi uzależnieniami…

Zregenerowaniu osłabionego i chorego układu kostnego, narządów ruchu, reumatyzmie, migrenach, bezsenności, nerwicach,depresji, przewlekłych stanach bólowych…

Odmłodzeniu organizmu, polepszeniu wyglądu skóry, spłyceniu i likwidacji zmarszczek…

Każdy zabieg odstresowuje i pozytywnie wpływa na układ nerwowy.

Spotkanie z terapeutą jest niezapomnianym przeżyciem, ponieważ pacjent nawiązuje z nim kontakt telepatyczny i wchodzi w stan alfa (pogranicze snu i jawy).

cena 120zł/zabieg 45minut